PSE BLUETOOTH Gjuha është zgjidhja më e mirë për sport

Designed për muzikën që ju lëviz

Ne e dimë se çfarë do të thotë sportive në përditshme -Climbing tuaj të jetës dhe sportet e tjera mund të jetë një mënyrë e madhe për të përmirësuar palestër tuaj, për të përmirësuar vetë-besimin tuaj dhe humbin peshë. Dhe ne e dimë se çfarë do të thotë muzikë, too. Muzika ndalon monotoni dhe frenon jashtë çmenduri për të mbajtur të përqëndruar. Ritmi se karburantet sportin tuaj. Dhe kjo është arsyeja pse krijimi folësin më të mirë pa tel është pasioni ynë.

 

Ne projektimin Gjuha tonë Bluetooth të bashkojë lëvizje dhe muzikë, sepse ata janë më të mirë së bashku. Lloji më i preferuar i folësve janë folësit pa tel të cilat kanë shumë avantazhe. Çfarë mund të jetë më mirë se një ngjit të rehatshme apo të drejtuar? Kjo është ajo që ju do të keni kur nuk ka kabllot dhe telat tangling në trupin tuaj. Me të preferuar duke luajtur tuaj muzikë, puna juaj jashtë merr më interesante dhe intensive. Ka edhe zhurmës folës Bluetooth anulimit dhe të marrë folësit që ju mund të provoni duke ngjitje ose drejtimin.

 

Shumë folës Bluetooth janë edhe projektuar posaçërisht për përdorim palestër, lëvdatë djerse-korrigjim bocash, zorrë thyer, dhe bateri të brendshme që vazhdojnë të ekzistojnë edhe workouts më të çmendur.

 

 

98a58999

RRETH Yimi Industriale Kufizuar


YIMI Industriale kufizuar e themeluar në vitin 2009 në Shenzhen të Kinës dhe kryesisht prodhojnë produkte elektronike, duke përfshirë folës Bluetooth dhe bankë të energjisë. YIMI aderon në ofrimin e produkteve të kualitetit të lartë dhe shërbimeve për klientët të bazuar në Premium cilësisë dhe çmim të arsyeshëm kryesore të tij, në mënyrë që të mbajë klientët përjetuar vlerat e sjella nga produktet tona.
pse na zgjodhet ne

 • dizajni
  1

  dizajni

  Shumë produkte që ne prodhojmë është projektuar nga R & D ekip. harton të ndryshme dhe opsionet janë zhvilluar në bazë të nevojave të tregut / kërkesave. Ne do të vazhdojmë për të shtyrë kufijtë!
 • cilësi
  2

  cilësi

  Në një botë të lagur me nën-standarde të bëra me çmim të ulët folësit pa tel, ne jemi të angazhuar për të cilësisë. Ne kemi punuar shumë për të gjetur mënyrat më të mira për të siguruar klientët tanë me zë të përballueshme lartë dhe të shëndoshë të përsosur stereo dhe zgjidhje të arsyeshme rregulluar pa cënuar cilësinë e shërbimeve tona.
 • shërbim
  3

  shërbim

  proceset tona të ndihmojë të japë consistentand shërbim superior ndaj klientëve tanë. Ne gjithmonë të shikoni për një zgjidhje dhe për të siguruar askush nuk e lë të zhgënjyer.

Aplikacion

Folësi Bluetooth ngjyra Dazzle

Krijimi i një ambient të përsosur kërkon dy elemente të rëndësishme - ndriçimit të drejtë dhe muzikë të këndshme.

Ne
funksion miri folës LED Bluetooth me dritat që krijojnë një lightshow 360 ° dhe të japë cilësi të shkëlqyer të shëndosha në të njëjtën kohë. Këto folësit janë të pajisura me LED dritat që cikël me ngjyra të shumta dhe të duken të vërtetë mahnitëse - ata janë të përsosur për partitë në natyrë, tubime dhe kampe, ku miqtë dhe familjen tuaj mund të dëgjoni muzikë dhe të gëzojnë spektaklin LED si.

Për më tepër
, folësi vjen me funksion bankare të energjisë që e bëjnë jetën shumë më e lehtë për ju.

Lexo më shumë

LED Display 10000mah bankare të energjisë

Dizajni Slim & elegant që ju ndjek kudo që të shkoni

Lexo më shumë

aftë Secure ndërtuar për atletët.

Shpërndarja tingull i madh që qëndron vënë nëpër workouts tuaj më të vështira.

Lexo më shumë

Partneri ynë

Duan të punojnë me SHBA

dërgoj